Strict Standards: Accessing static property Kontakty::$debug as non static in /www/doc/www.stavoinvest.cz/www/libs/class.kontakty.php on line 192

Navigace:HLAVNÍ STRÁNKA Ostatní služby Rekonstrukce Plzeň


Rekonstrukce Plzeň

Spolupráce se stavební firmou Xmal.cz

Funkční, stylový a útulný domov. To je snem každého. A my vám s tím pomůžeme. Ušetříme váš čas, námahu i starosti spojené s výstavbou a rekonstrukcí vašeho nového domova. Svým klientům nabízíme kompletní servis. Pomůžeme se zpracováním individuálního návrhu dřevostavby, výrobu na míru i následnou montáž.

A abychom vám splnili opravdu každé přání, začali jsme spolupracovat s plzeňskou stavební firmou Xmal, která se zaměřuje na kompletní realizace a rekonstrukce bytů a domů, včetně 3D návrhů s vizualizací. Cílem naší společnosti, i firmy Xmal, je pomoci vám vybudovat domov snů. Nechte si vytvořit domov přesně podle vašich potřeb a požadavků.

Komplexní služby na klíč

Společnost Xmal zajišťuje pro své klienty kompletní práce na klíč, a to včetně konzultací, návrhu řešení, grafických 3D návrhů nebo zajištění potřebných materiálů. Je tu pro vás také v případě, že sháníte pouze kvalitního zedníka, sádrokartonáře, obkladače, malíře pokojů nebo tapetáře. Pomůže vám s realizací interiéru v bytech i domech, kancelářích, výrobních halách i nemocnicích v Plzni a okolí.

Díky 3D návrhům a vizualizacím budete moci vidět realistický pohled na nový vzhled a uspořádání prvků v daném interiéru. Do 3D návrhu jsou zakomponovány reálné typy obkladů a dlažeb, sanitární technika i koupelnové nebo kuchyňské vybavení. Po odsouhlasení finálního návrhu se přechází k samotné realizaci.

Ať už se jedná o rekonstrukci bytového jádra, obývacího nebo dětského pokoje, části interiéru či celého bytu, díky propracovanému 3D návrhu je společnost Xmal schopna se značnou přesností odhadnout náročnost prováděných prací. Jednotlivé dílčí práce potřebné při realizaci jsou pak prováděny odbornými řemeslníky s dlouholetými zkušenostmi. Před vaším nastěhováním bude zajištěn kompletně dokončený exteriér i interiér dle individuální specifikace. 

S čím vám Xmal pomůže?

Společnost Xmal je tu pro vás v případě částečných i celkových rekonstrukcí a zaměřuje se na stavební práce s rekonstrukcemi spojené. 

  • Konzultace, zaměření, kalkulace a stavební dozor
  • 3D návrhy interiérů
  • Bourací práce a likvidace odpadu
  • Zednické práce
  • Montáž sádrokartonu, příček a podhledů
  • Obkladačské práce při rekonstrukci koupelny nebo kuchyně
  • Vnitřní omítky a štukování
  • Malování a tapetování
  • Pokládka různých typů podlahových krytin

Částečné i kompletní rekonstrukce

Potřebujete rekonstrukci koupelny, bytového jádra nebo rovnou celého bytu? Pak přesně pro vás je tu společnost Xmal, která vám pomůže s částečnou i celkovou rekonstrukcí vašeho interiéru. Na základě vašich představ a požadavků naleznou a vypracují optimální řešení.

Kvalitní služby

V případě, že vás čeká rekonstrukce vašeho stávajícího bytu či domu a nebo hledáte jen profesionálního a zručného pomocníka na dílčí řemeslné práce, obraťte se na stavební firmu Xmal. Společnost Xmal klade velký důraz na spokojenost svých zákazníků, na čistotu, plnění termínů a spolehlivost! Vaše bydlení bude mít po rekonstrukci kvalitní fasádu, střešní krytinu, bude doplněna o otopný systém, osvětlení, obklady, dlažby, podlahy, plné vybavení koupelny, WC i kuchyně.

Firmu můžete kontaktovat přímo na telefonu 702 899 599 nebo e-mailu info@xmal.cz

Děkujeme