Strict Standards: Accessing static property Kontakty::$debug as non static in /www/doc/www.stavoinvest.cz/www/libs/class.kontakty.php on line 192

Navigace:HLAVNÍ STRÁNKA Financování


Financování rodinných domů

 

Díky naší spolupráci se zkušenými finančními specialistami, zajistíme financování nákupu pozemku a výstavby vašeho rodinného domu

Rychlost scoringu:

Do 2 dnů od schůzky s klientem nebo po zaslání základních podkladů jsme schopni sdělit klientovi , zda úvěr dostane či nikoli.

Široké portfolio

Vybíráme ze všech bankovních a spořitelních produktů v ČR + některých mimo bankovních produktů. Pravděpodobnost nalezení řešení je tedy vysoká.

Zajištění rozestavěné stavby jsme schopni s bankami vyřešit. Vždy záleží na individuálním posouzení situace jednotlivých klientů.

Máme 100% úspěšnost poskytnutých úvěrů na výstavbu rodinných domů.

Exklusivní podmínky pro klienty

Díky zprostředkovanému objemu úvěru a vybudovaných vztahů v bankách dokážeme pro klienty vyjednat více výjimek a lepší podmínky než by dostal klient, kdyby si zařizoval úvěr sám nebo přes jiného hypotečního specialistu.

Řešení složitějších úvěrů

V dnešní době se čím dál častěji setkáváme s klienty, kteří mají záznamy v úvěrových registrech nebo s klienty, kteří nemohou prokázat příjem. Zkušenosti s těmito typy klientů nám umožní řešit je bez větších obtíží.

Pravidelná informovanost

O každém kroku vyřizování úvěru informujeme, aby byla maximální součinnost přípravy výstavby a schvalování úvěru, podnikáme společné kroky k celkovému dokončení vlastní zakázky.

 

 

Kontakt na naši specialistku pro financování :

Ing. Štěpánka Častorálová

hypoteční makléř

GEPARD FINANCE a.s.

Křimická 110

318 00 Plzeň

tel.: +420 724 458 157

e-mail: stepanka.castoralova@gpf.cz

www.gepardfinance.cz

Hypoteční kalkulačka

 

nahrávám...