Strict Standards: Accessing static property Kontakty::$debug as non static in /www/doc/www.stavoinvest.cz/www/libs/class.kontakty.php on line 192

Navigace:HLAVNÍ STRÁNKA Vzorový dům


Vzorová mobilní dřevostavba v Třemošné u Plzně

Vzorová modulová dřevostavba o rozměru 10x4 m vyrostla hned vedle naší haly v Třemošné u Plzně. Tyto rozměry jsme zvolili záměrně, abychom všem dokázali, že se dá kvalitně bydlet i v prostoru kolem 40 m2. Přijďte si vyzkoušet, že ve vlastním domě můžete bydlet útulně a pohodlně i za rozumnou cenu. Výhoda modulu o rozměru 10x4 m je také nepochybně v tom, že je možné jej velmi snadno doplnit o další segmenty a vytvářet tak větší komplexní domy.

Příprava pozemku byla náročná v tom, že se zde držela příliš velká vlhkost. Odbagrovali jsme tedy vrchní vrstvu, instalovali jsme odvodňovací trubky a povrch zpevnili. Po několika dnech jsme zkontrolovali, zda tento proces splnil svůj účel a následně jsme mohli pozemek zvelebit přírodními obrubníky a oblázky. Na takto připravený pozemek jsme dřevostavbu usadili.

Vzorová dřevostavba byla na přesun na místo připravena bez fasády a střechy, díky čemuž jsme dokázali celý dům odlehčit. Hotovou dřevostavbu jsme usadili na betonové patky. Tuto přípravu pozemku jsme schopni zajistit i klientům. Střechu i fasádu jsme dokončili během jednoho následujícího dne. Průběh výstavby vzorové dřevostavby si můžete prohlédnout na fotografiích.

Pokud máte zájem o prohlídku vzorového domu, neváhejte nás kontaktovat na 602 308 267 nebo na info@easyhomes.cz nebo prostřednictvím našeho kontaktního formuláře.

 

Příprava pozemku pod dřevostavbu
Hotová dřevostavba připravená k přesunu na pozemek
Usazování dřevostavby za pomoci jeřábu
Vzorová dřevostavba usazená před naší halou
Hotová dřevostavba s fasádou i střechou
Usazení dřevostavby na betonových patkách
Součástí dřevostavby je velká terasa
Pohled ven oknem dřevostavby
Interiér vzorové dřevostavby
Sprchový kout
Prostor pro jednání s klienty
Kuchyňská linka ve vzorové dřevostavbě