Strict Standards: Accessing static property Kontakty::$debug as non static in /www/doc/www.stavoinvest.cz/www/libs/class.kontakty.php on line 192

Navigace:HLAVNÍ STRÁNKA O nás


O nás

Firma EASY HOMES SOLUTIONS s.r.o. vznikla s programem realizace modulových dřevostaveb. Následně jsme se rozšířili o velkou řadu projektů stavěných technologií SIPs. Tento systém je vysoce kvalitní a jsme schopni dosáhnout i na pasivní stavby.

Nabízíme Vám zpracování individuálního návrhu dřevostavby, výrobu na míru a následnou montáž. Realizujeme dřevostavby v nízkoenergetickém nebo pasivním standardu.

 

Rozhodněte se pro nás:

  • Postavíme Vám dům podle Vašich představ. Každá zakázka je individuální, respektujeme přání klientů. Nabízíme Vám inspiraci katalogových projektů, Vaši konečnou představu o domě, ve kterém budete bydlet, Vám zrealizujeme na klíč.

  • Máme zkušenosti a dlouholetou praxi, v našem týmu máme zkušené stavaře v oblasti dřevostaveb, absolvují odborná školení a semináře a zvyšujeme tím odbornost našeho podnikání

  • Stavíme rychle a využíváme nejmodernějších technik. Hrubá stavba Vašeho domu může být hotova již za 14 dnů. Systém suché výstavby nevyžaduje žádné technologické přestávky a nezávisí na ročním období.

  • Zaručujeme výrobu z certifikovaných materiálů.

Doporučujeme: kuchyně na míru